Regulamin korzystania z serwisu Przychodnia on-line

Dokonując rejestracji w naszym serwisie oraz korzystając z niego, automatycznie akceptują Państwo jego regulamin.

 1. Aby dokonać rezerwacji wizyty należy wypełnić wszystkie wymagane informacje odnośnie właściciela zwierzęcia oraz samego zwierzęcia (dane te nie będą udostępniane osobom i firmom trzecim) pozostają one w programie lecznicowym jako elementarna część konieczna do prowadzenia ewidencji, książki leczenia zwierząt.
 2. Akceptacja wizyty następuje po otrzymaniu maila zwrotnego o zarejestrowaniu wizyty jednak nie później jak do 48 h od momentu jej wprowadzenia do systemu.
 3. Wizyty które nie zostały zaakceptowane nie odbędą się.
 4. Minimalny czasookres zarejestrowania wizyty to 24h (nie ma możliwości akceptacji wizyty w tym samym dniu), maksymalny nieograniczony (zalecany miesięczny).
 5. Wizyty w Przychodni weterynaryjnej Res-Vet są płatne wg aktualnych stawek ZLZ Res-Vet.
 6. Wizyty związane z zabiegami chirurgicznymi, lub innymi specjalistycznymi badaniami mogą wymagać dodatkowej konsultacji mailowej telefonicznej lub osobistej (kontakt z personelem ZLZ Res-Vet)
 7. Korzystanie z serwisu przychodnia online – dla stałych klientów odbywa się od minimum dwóch odbytych i zarejestrowanych wizyt w ZLZ Res-Vet.
 8. Stali klienci mogą korzystać z modułu darmowych porad/konsultacji. Odpowiedzi na porady i konsultacje udzielane będą jak najszybciej max do 48h. Jednakże mogą zaistnieć sytuacje (losowe/techniczne) w których porada nie zostanie udzielona. W takim wypadku zaleca się uzyskanie kontaktu inną drogą niż elektroniczna np. telefon lub osobiście.
 9. Serwis umożliwia kontrolowanie terminu, kiedy mija ważność szczepienia zwierząt.
 10. Korzystanie z „serwisu przychodnia online” jest darmowe.
  Regulamin serwisu online może ulec zmianie. Pomysł Serwis Online jest własnością ZLZ Res-Vet i jako taki nie może być rozpowszechniany bez jego zgody.

Kierownik Przychodni Weterynaryjnej Centrum weterynaryjne Res-Vet

Waldemar Kaczor